Szyldy i tablice

Szyld reklamowy

Szyldy oraz tablice to standardowa forma oznakowania lokalu usługowego. Szyldy montuje się zazwyczaj nad wejściem, przymocowując je do ściany lub obecnej konstrukcji.
Standardowo szyld wyklejany jest folią w jednym lub kilku kolorach, wyciętą ploterowo, na ocynkowanej blasze. Jest to rozwiązanie od którego już się odchodzi ponieważ taka folia po niedługim upływie czasu, narażona na działanie słońca, pęka i odchodzi z podłoża, przez co wygląda nieestetycznie.

Nowoczesny i wytrzymały szyld

Nowoczesna metoda znakowania tablic czy szyldów to druk UV. Dzięki zastosowanie tej techniki znakowania kolory są odporne na działanie promieniowania słonecznego, ponieważ tusz utwardzany oraz zabezpieczany jest promieniami UV. Dodatkową zaletą jest to, że możemy zastosować dowolną grafikę, nie ograniczając się do maksymalnie paru kolorów, które trze było wycinać oddzielnie z różnej folii.

Dibond zamiast blachy

Szyldy wykonujemy na nowoczesnym materiale jakim jest dibond. Tablica wykonana ze zwyczajnej blachy ugina się i trzeba stosować albo konstrukcję pod spód żeby usztywnić całość albo wkręcać dużą ilość śrub czy wkrętów. Dlatego stosujemy dibond, który składa się z dwóch warstw lekkiego aluminium na zewnątrz, a w środku ze sztywnego rdzenia poliuretanowego, który usztywnia całość. Dzięki takiej budowie szyld jest sztywny i nie wygina się na ścianie.

szyldy tablice Lublinszyldy tablice Lublinoklejanie witryn Lublin